ОТРИМАЙ ДОПОМОГУ

ПРЯМО ЗАРАЗ

Компьютерна допомога

Сервіс «OneClick» допоможе вам вирішити будь-які проблеми з вашими гаджетами. Ми виправимо зависання ноутбука, втрату з’єднання з інтернетом на смартфоні, видалимо віруси, рекламу і розсилки. Звільнимо пам’ять, прискоримо роботу і підвищимо продуктивність.

Закінчилося місце на пристрої

Закінчилося місце на пристрої

Перегрівається ноутбук

Перегрівається ноутбук

Зависає телефон або планшет

Зависає телефон або планшет

Не підключається пристрій

Не підключається пристрій

Висне браузер

Висне браузер

Зависає комп’ютер

Зависає комп’ютер

Спливають рекламні вікна і банери

Спливають рекламні
вікна і банери

Пропадає інтернет

Пропадає інтернет

Гальмують програми

Гальмують програми

Атакували віруси

Атакували віруси

Не друкує принтер

Не друкує принтер

Вилітає синій екран

Вилітає синій екран

Як ми працюємо

Звернення
Звернення

Зв’яжіться з нашими фахівцями, зателефонуйте або напишіть нам і розкажіть про свою проблему.

Віддалене підключення

Віддалене підключення

Ми підключимося до свого пристрою за допомогою додатка віддаленого доступу. Так ми зможемо провести діагностику і оцінити проблему.

Допомога

Допомога

Вирішимо проблему, пояснимо, чому вона виникла, і розповімо, як уникнути її в майбутньому.

Наші переваги

Дружба

Часто трапляється ситуація, коли компанії забувають про вас відразу після надання послуг. Повторне звернення в сервіс обертається стандартною схемою спілкування з новим клієнтом. Це не про нас! Ми не губимося після консультації або ремонту і не втрачаємо вас. Ви завжди можете зв’язатися по телефону і в месенджері з фахівцем, з яким працювали до цього.

Оперативність

Ми працюємо без вихідних, тому ви можете звернутися до нас за терміновою комп’ютерною допомогою в будь-який час. Ми завжди на зв’язку. У деяких випадках ефективніше виїзна допомога – просто зв’яжіться з нами, а ми підкажемо, що краще.

Фіксовані ціни

Ціни на послуги не зміняться в процесі обслуговування. Ми не вимагаємо ніяких доплат за роботу.

Віддалена допомога

Вам не потрібно чекати майстра або везти пристрій в сервісний центр. Наші фахівці вирішують проблеми по віддаленому доступу.

Професійні інженери

Професійні інженери нашой команди – висококваліфіковані фахівці, які проходять сертифікацію і постійно підвищують професійні навички. Ми підбираємо в команду доброзичливих і ввічливих співробітників, які зможуть доступно відповісти на всі питання.

Навчання

Допомога більшості невеликих компаній і приватних фахівців закінчується на вирішенні завдання. Ми ж зрозумілою мовою пояснимо, як, наприклад, запобігти проблеми в майбутньому або схожим принципом налаштувати інший пристрій.

Високий рівень сервісу

Щоб підтримувати його на високому рівні, ми ведемо запис всіх розмов.

Кожен співробітник проходить обов’язкове навчання і тестування своїх знань і навичок. На підставі цього вони отримують компетенції і заявки.

Підключення фахівця при кожному сеансі проходить через програму TeamViewer. Воно можливо тільки при двосторонній згоді та є абсолютно безпечним. Всі сеанси записуються.

Ми не тільки налаштовуємо пристрій клієнта, а й детально розповідаємо, як це робимо. Нам важливо не тільки допомогти з налаштуванням, а й навчити наших клієнтів, виступаючи провідником і підтримкою в цифровому світі.

Високий рівень сервісу